Diskuze

Příspěvky | Podpořte Láďu Hanáka - Fanoušek

Nový příspěvek

Ahoj Ládo a všem fanouškům! . Tak jsem plný dojmu z krásných závodu ze Štikovské Rokle a byl to SUPER ZÁŽITEK!!!. Bylo vedro , prachu ale to vůbec nevadilo kdyby to šlo to to absoluju každý den!. Naši jezdci předvedli opět famozní podívanou a všem a Ládovi chci moc poděkovat. Ládo, když už skončili závody a šel jsem přes depo tak jsem tam očumoval u vašeho autobusu a chtěl jem tě osobně pozdravit ale nemněl jsi čas tak snad někdy jindy a přeju ti  v dalších závodech mnoho uspěchu. ahoj Pavel z Pardubic Pavel 5. 7. 2010 19:35:55

Ahoj a moc díky za odepsání toho si vážím! Ted jsem se vrátil ze závodu ze Štikovské Rokle a zase super zážítek! jen je škoda že jelo málo jezdcu ale jak jsem koukal tak máš zranění a ostatní tech. problémy. Tak přeju brzké uzdravení a těším se na ME.     AHOJ Pavel Pavel 9. 5. 2010 17:52:50

Ahoj Pavle, díky za příspěvek! Udělal mi radost, zapálených fanoušků autocrossu je třeba si považovat ;-). L.H. 6. 5. 2010 23:49:39

Ahoj Ládo. Jsem velký fanda tohoto krásného sportu! a moc vás všechny obdivuju jaký jste machři že dokážete kočírovat ty mašiny smekám klobouk!!!.  Jsem skoro 40letý a na autocross konkrétně do Štikovské Rokle jezdím od svích 4let a jezdím každý rok a pokaždý to jesuper zážitek .Pamatuju ještě starou gardu jako Karla Havla, Křěstana, Kotka,Landu, atd.     A Jardu Hoška tomu se upřímně klaním to je borec!. Ládo přeji ti mnoho úspěchu v letošní sezoně.                       Pavel 5. 5. 2010 22:58:18

Ladislav HANÁK Ladislav HANÁK (ARh+)
mistr Evropy 2007, 2008 ,mistr ČR 2007, vicemistr Evropy 2005, 2006, 2009 v divizi D3A 1600ccm
M E D A I L O N

DISKUZE V PROVOZU

Průběžné pořadí ME