Diskuze

Příspěvky | Podpořte Láďu Hanáka - reprezentace

Nový příspěvek

Ahoj Láďo, chtěl bych v úvodu "opožděně" blahopřát k super výsledku v divizi Superbugy. Samozřejmě taky za důstojnou reprezentaci Českého autokrosu a motorismu jako takového na Evropském bojišti. Jestli mě paměť neklame, tak první tři místa jsou obsazena stejnými jmény jako v sezoně 2013. Určitě máš z toho ty nejlepší pocity, a u nás fanoušků velké uznání. V druhé části bych se chtěl zeptat, na problematiku s Českou reprezentací. Viděl sem nějaké částečné vyjádření v TV... Kdy přetekl onen pověstný kalich, nebo co bylo jeho poslední kapkou? Zřejmě těch posledních kapek bylo asi více... Díky za každou odpověď Jarda 3. 10. 2014 15:04:13

Dobrý den! Viděl jsem Váš krátký rozhovor po závodech ME ve Francii. Můžete prosím něco bližšího říct o reprezentaci příští rok? Koho jste myslel "Bratrstvem kočičí pracky" - prosím můžete to rozebrat a upřesnit. Děkuji PS:Gratuluji ke 3 místu v ME! velice Vám fandím. Jsem Přerovák, na Čekyňském kopci mám chatu a nevynechám v rokli jediný závod. sh1969 23. 9. 2014 11:53:38

Ladislav HANÁK Ladislav HANÁK (ARh+)
mistr Evropy 2007, 2008 ,mistr ČR 2007, vicemistr Evropy 2005, 2006, 2009 v divizi D3A 1600ccm
M E D A I L O N

DISKUZE V PROVOZU

Průběžné pořadí ME